راه سوم: جواد تن‌زاده عصر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه فهرست بازیکنان پیشنهادی از سوی دست‌نشان اعلام شد اظهار داشت: از روز شنبه به‌صورت اضطراری با بازیکنان قراردادهای داخلی تنظیم می‌شود و باقی‌مانده تعهدات مالی باشگاه از روز دوشنبه تا پنجشنبه پرداخت می‌شود.

مالک باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه مدیرکل ورزش و جوانان گیلان برای داوری مالکیت باشگاه سپیدرود رشت انتخاب شده است گفت: در صورت درخواست داور، طرفین باید اسناد و مدارک خود را به داوران ارائه کرده و داوران می‌توانند توضیحات لازم را از طرفین دریافت کنند.

تن زاده با بیان اینکه در صورت نیاز می‌توانند برای موضوع داوری از کارشناسان حقوقی استفاده شود عنوان داشت: باید مشخصات موضوع مورد اختلاف، داوران، مشخصات طرفین و شرایط داوری به طرفین ابلاغ شود.

مالک باشگاه سپیدرود رشت با اشاره اینکه مواد ۴۵۴ الی ۵۰۱ قانون آیین دادرسی مدنی در مورد داوری باید رعایت شود بیان داشت: داوری اشخاص حقوقی به‌جز مواردی که در قانون تصریح شده است ضمانت اجرایی ندارد.

تن زاده تصریح کرد: با توجه به نظریه شماره ۷/۶۱۴۴ در تاریخ ۱۳۸۰/۶/۲۹ اداره کل حقوقی و تدوین قوانین قوه قضاییه و ماده ۴۵۴ تا ۵۰۱ آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب، داوری باید توسط افراد حقیقی انجام بپذیرد.

تسنیم