راه سوم: به گزارش سپیدخبر، این روزها هر لحظه می‌توان خبری جدید در خصوص سپیدرود شنید! تیمی مردمی و ریشه‌دار که یک روز با حکمیت اداره کل ورزشی و جوانان استان و با حضور هیئت فوتبال استان به فردی جدید واگذار می‌شود و روزی دیگر مالک قبلی حکم بازپس‌گیری باشگاه را اخذ می‌کند.

پس از دریافت حکم بازپس‌گیری تیم سپیدرود توسط جواد تن زاده، نام مادر دست‌نشان مجدداً برای سرمربیگری سپیدرود مطرح شد. این در شرایطی است که پیش‌ازاین نام مارکار آقاجانیان به‌عنوان سرمربی سپیدرود مطرح‌شده بود که مارکار مذاکره با مسئولین سپیدرود را رد کرد و پس‌ازآن محمد نوین از خداداد عزیزی به‌عنوان سرمربی جدید سپیدرود رونمایی کرد! خداداد حتی به رشت آمد و پس از معارفه در تمرین سپیدرود هم حاضر شد. جالب آنکه خداداد مدعی شد که رویش نشده که برای حضور در سپیدرود به علی کریمی زنگ‌زده و رخصت بگیرد.

بااین‌حال و در شرایطی که سپیدرود بدل به یک گوشت قربانی شده و برخی مسئولین ورزشی استان و برخی سیاسیون سپیدرود را وارد یک چالش بزرگ کرده‌اند، باید منتظر ماند و دید نتیجه تمام بلاهایی که سیاسیون و منفعت‌طلبان بر سر سپیدرود آورده‌اند چه خواهد بود و آیا از هم‌اکنون می‌توان انتظار داشت که قمار برخی بر روی سقوط سپیدرود در پایان فصل درست خواهد بود؟!