راه سوم: این دوگانگی در گفتار و رفتار قطعاً نشان‌دهنده آن است که تمایل چندانی به اجرای قانون و احترام به‌حکم دادگاه صالحه نزد مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان وجود ندارد.

سپیدخبر به نقل از رشت۲۰ ؛بر اساس حکم دادگاه شعبه شش دادگستری شهرستان رشت، جواد تن زاده به‌عنوان مالک رسمی باشگاه سپیدرود رشت معرفی شد تا دادگاه حکم قطعی خود را در مورد مالکیت باشگاه سپیدرود رشت صادر کند و بر اساس این حکم تا زمان اعلام رأی قطعی باید باشگاه سپیدرود رشت در اختیار تن زاده قرار بگیرد.

بر طبق این حکم که لازم‌الاجراست باید تیم در اختیار تن زاده قرار بگیرد، در همین راستا نیز مریم بخشی مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان گیلان در گفتگویی به‌ حق تن زاده برای شرکت تیمش در لیگ برتر اعتراف کرد. البته در همان روز به‌یک‌باره نظرش در مورد مالکیت عوض شد و اظهار داشت که نوین با تمام توان به فعالیت خود ادامه بدهد! این دوگانگی در گفتار و رفتار قطعاً نشان‌دهنده آن است که تمایل چندانی به اجرای قانون و احترام به‌حکم دادگاه صالحه نزد مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان وجود ندارد.

البته جریان اشتباهات مدیرکل کل ورزش و جوانان به همین‌جا ختم نمی‌شود و وی اجازه تأسیس باشگاه “سپیدرود گیلان” را به نوین داد. بدون شک یکی از خط قرمزهای فوتبال دوستان رشتی اسم  این تیم است و همگان می‌دانند که نباید در این مقوله ورود کرد.

گفتنی است بسته شدن تیم سپیدرود گیلان آنهم فقط با ۱۱ بازیکن و میانگین سنی بالای آنها انتقادات زیادی را در بین هواداران سپیدرود به وجود آورده است.