پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Thursday, 9 April , 2020
امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹ - 16 شعبان 1441
شناسه خبر : 34750
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۴۷ | ارسال توسط :

آنها که بحث «عبور از روحانی» را پیش می کشند، به سمت چه کسی می خواهند بروند؟ / نمی‌توانیم برای اداره مملکت، از آسمان، فرشته بیاوریم / «روحانی» خیرالموجودین است

راه سوم: مدرس حوزه علمیه قم با تاکید براینکه نمی توانیم از آسمان، برای اداره مملکت، فرشته و ملک بیاوریم، گفت: در میان افراد حاضر، خیرالموجودین دکتر روحانی است. محسن غرویان اظهار داشت: آنهایی که بحث «عبور از روحانی» را پیش می کشند، باید دید با عبور از روحانی به سمت چه کسی می خواهند […]

آنها که بحث «عبور از روحانی» را پیش می کشند، به سمت چه کسی می خواهند بروند؟ / نمی‌توانیم برای اداره مملکت، از آسمان، فرشته بیاوریم / «روحانی» خیرالموجودین است
راه سوم: مدرس حوزه علمیه قم با تاکید براینکه نمی توانیم از آسمان، برای اداره مملکت، فرشته و ملک بیاوریم، گفت: در میان افراد حاضر، خیرالموجودین دکتر روحانی است. محسن غرویان اظهار داشت: آنهایی که بحث «عبور از روحانی» را پیش می کشند، باید دید با عبور از روحانی به سمت چه کسی می خواهند بروند، ما در این چهل سال دولت ها و شخصیت های مختلفی را دیده ایم. در این وضعیت به نظر من مواضع روحانی بهترین است، چون متعادل و معتدل است. نباید کشور را دچار تشنج روحی و روانی کنیم و آرامش را برهم بزنیم.

«محسن غرویان» مدرس حوزه علمیه قم درگفت و گو با ایرنا افزود: معتقدم دکتر روحانی اندیشه خوبی دارد و در راه منافع مردم تلاش می کند.
وی اظهار داشت: آنهایی که بحث «عبور از روحانی» را پیش می کشند، باید دید با عبور از روحانی به سمت چه کسی می خواهند بروند، ما در این چهل سال دولت ها و شخصیت های مختلفی را دیده ایم. در این وضعیت به نظر من مواضع روحانی بهترین است، چون متعادل و معتدل است. نباید کشور را دچار تشنج روحی و روانی کنیم و آرامش را برهم بزنیم. باید به همین دولت کمک کنیم تا در زمان باقی مانده به سیاست خارجی و اقتصاد خدمت کند.
غرویان در خصوص تلاش دولت برای شفافیت و مبارزه با فساد، گفت: باید در عمل، شفافیت جدی باشد. در قضایای موسسه «ثامن الحجج»، می بینیم برخی چهره های سلبریتی (مشهور) که در این ماجراها بوده اند، مصاحبه می کنند و توضیح می دهند. این موضوعات خیلی می تواند در اعتماد عمومی موثر باشد.
وی افزود: باید مردم احساس کنند پشت پرده ای وجود ندارد و منافع ملی و مصالح عمومی خط قرمز است. شخصیت ها به لحاظ موقعیت، اسم و رسم نباید سو استفاده کنند و منافع مردم را در خطر بیاندازند اگر این شفافیت بیشتر شود قطعا اعتماد عمومی هم باز خواهد گشت.
غرویان در خصوص ترمیم کابینه گفت: اگر افرادی که می خواهند وارد کابینه شوند با توجه به مطالبه و توقع مردم،همسو با دولت و اندیشه های رئیس جمهوری و از دانش لازم و تجربه کافی برخوردار باشند، می توانند برای بحران های اقتصادی راه حل جدیدی ارائه بدهند که در این چارچوب تغییر کابینه می تواند موثر و پاسخگوی مطالبات مردمی باشد.

مدرس حوزه علمیه قم با تاکید براینکه نمی توانیم از آسمان، برای اداره مملکت، فرشته و ملک بیاوریم، گفت: در میان افراد حاضر، خیرالموجودین دکتر روحانی است.

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.