پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Tuesday, 7 April , 2020
امروز : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹ - 14 شعبان 1441
شناسه خبر : 35642
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲ | ارسال توسط :

صدای پای انتخابات مجلس در جلسه شورا!

راه سوم/ اکبر نوری: نکته جالب و غافلگیر کننده جلسه دیروز شورای شهر فومن را می توان نطق شبه انتخاباتی شهردار فومن در برابر خبرنگاران مدعو دانست که با کف زدن بعضی از حضار نیز مواجه گشت. اما واقعاً چرا باید شهردار در جلسه علنی شورا که با موضوعیت روز خبرنگار تشکیل یافته بود ناگهان […]

صدای پای انتخابات مجلس در جلسه شورا!

راه سوم/ اکبر نوری: نکته جالب و غافلگیر کننده جلسه دیروز شورای شهر فومن را می توان نطق شبه انتخاباتی شهردار فومن در برابر خبرنگاران مدعو دانست که با کف زدن بعضی از حضار نیز مواجه گشت.

اما واقعاً چرا باید شهردار در جلسه علنی شورا که با موضوعیت روز خبرنگار تشکیل یافته بود ناگهان به مسئله انتخابات آتی مجلس اشاره نماید و از گمانه زنی های محافل مختلف نسبت به خود و عدم تمایلش برای کاندیداتوری سخن براند!

رندی در این میان اظهارات غلام نیا را فعل معکوس و پیام مثبت از سوی وی تعبیر می کرد اما طبق داده های میدانی- تا این زمان -اعلام منفی شهردار بیشتر با منطق قضایا منطبق و جور در می آید!
برای نمونه شاهین علیزاده رئیس جدید شورای شهر فومن طی گزارشی در این جلسه به شکل کلی به پروژه های زیربنایی تحقق یافته فومن در ادوار شوراها اشاره کرد که هیچ یک از آنها در زمره عملکرد شورای پنجم و سبد بیلان کاری و مدیریتی غلام نیا جای نمی گیرد!
این مسئله می تواند طبیعی باشد اگر که بنابه گفته وی تاکنون هیچ بودجه دولتی به شهرداری تحت مدیریت ایشان تخصیص داده نشده باشد!
همچنین در این صورت محتملاً مشاهده روزمرگی حاکم بر مدیریت شهری طی دوره پنجم شورا که تاکنون صرفاً با خدمات و وظایفی ابتدایی و رنگ و روغنی کردن خیابان ها و چراغانی نمودن میادین و معابر همراه بوده نیز قابل توجیه است! و البته در این راستا مسائلی چون عدم هماهنگی شهردار با شورا در زمینه طرح ها و خدمات شهری کارشناسی نشده که بارها مشکل زا و چالش آفرین بوده، به طور مثال در رابطه با پیمانکار آسفالت و یا باتلاق خیابان میثم تمار و..‌. جملگی سیگنال های مثبتی را در جهت نامزدی مجلس ارسال نمی نماید!

از دیگر محورهای ذکر شده در این جلسه اشاره به موضوع “همدلی” و اهمیت آن در میان مجموعه شهرداری بود که تاکید مشترک شاهین علیزاده، نورالدین نعمتی و جلیل سندی بر سر آن خود گویای ناگفته های بسیاری در شهرداری و شورا
می باشد که بی گمان در آینده ای نه چندان دور خبرساز خواهد گشت!
محققاً نکته متمایز این جلسه با جلسات پیشین شورای پنجم نیز سکوت و کم حرفی معنادار سیامک احمدزاده رئیس قبلی شورا بود!

 

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.