پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Friday, 10 April , 2020
امروز : جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹ - 17 شعبان 1441
اخبار ویژه »
شناسه خبر : 35806
  پرینتخانه » استانها تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱ | ارسال توسط :
گیلان

اینستا پست دکتر هادی نوری پس از خداحافظی از مدیرکلی کتابخانه های عمومی

راه سوم: اینستا پست دکتر هادی نوری پس از خداحافظی از مدیرکلی کتابخانه های عمومی گیلان:   🌿 یک سال این فرصت را داشتم تا خدمتگزار مردم باشم. نمی گویم چه کردم چون اولا آنچه کردم وظیفه ام بود و دوما در مقایسه با آنچه می بایست آنجام می دادم بسیار ناچیز بود. 🌿 از […]

اینستا پست دکتر هادی نوری پس از خداحافظی از مدیرکلی کتابخانه های عمومی

راه سوم: اینستا پست دکتر هادی نوری پس از خداحافظی از مدیرکلی کتابخانه های عمومی گیلان:

 

🌿 یک سال این فرصت را داشتم تا خدمتگزار مردم باشم. نمی گویم چه کردم چون اولا آنچه کردم وظیفه ام بود و دوما در مقایسه با آنچه می بایست آنجام می دادم بسیار ناچیز بود.

🌿 از یارانم خواستم سرشان را بالا بگیرند و خود نیز چنین کردم تا تنها مرد میدان حرف نباشم گرچه این سر بالا گرفتن گاه بسیار سخت و سنگین بود.

🌿 اعتماد کردم اگرچه می دانستم نهان برخی پرسوداست.اما قضاوت نکردم تا زمانی عیان کنند. مبرایشان کردم تا زمانی که شمشیرشان در نیام بود.

🌿 از همان ابتدا گفتم آماده رفتنم. فکر کردند سودایی دیگر دارم. تا روز آخر باور نمی کردند تا آنکه خیلی ساده از هم جدا شدیم. خیلی ساده!

🌿 از یارانم خواستم معمولی نباشند، عادی نباشند. در زمان باقی نمانند. گفتم بی خیال همرنگ بودن و بی خیال بی رنگ بودن.

🌿 از همان ابتدا گفتم مرز دارم. اما یک مرز و آن اندرون آدمها بود. پس نه رنگ شان مجذوبم کرد و نه قدشان یا جنس شان و حتی … . آنچه را شایسته بودند لحاظ کردم

🌿 دنیا را رنگارنگ می بینم. پس نگاهم را رنگارنگ کردم تا مبادا کسی از قلم بیفتد، تا مبدا فکری دیده نشود، تا مبدا من تک رنگ شوم و نبینم. پس چشمانم را شستم تا جور دیگر ببینم.

🌿 دیگران را فدای خود نکردم چون مرد اگر شرافت داشته باشد پشت دیگران باز نمی ماند. مردان همیشه جلوی صف می ایستند.

🌿 و اما خوشحالم که دیگران را خوشحال می بینم. خوشحالم که حال های خوب دیدم و خود نیز با حالی خوب رفتم. اصلا مگر برای غیر از این رفته بودم؟

 

134319

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.