پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Thursday, 2 April , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹ - 9 شعبان 1441
شناسه خبر : 35895
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱ | ارسال توسط :
غلامعلی جعفرزاده

پیام پلاکارد مدرسه فیضیه قم اذعان به دست داشتن در مرگ هاشمی بود

راه سوم: غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت و نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با اشاره به تجمع برخی طلاب در قم، گفت: با توجه به اطلاعاتی که من گرفتند کسانیکه در قم تجمع کردند یکسری طلاب خودسر بودند و شعارهایشان هم هزینه‌زا بوده است. به گزارش اعتماد آنلاین، او با اشاره به یکی از شعارها مبنی بر اینکه […]

پیام پلاکارد مدرسه فیضیه قم اذعان به دست داشتن در مرگ هاشمی بود

راه سوم: غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت و نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با اشاره به تجمع برخی طلاب در قم، گفت: با توجه به اطلاعاتی که من گرفتند کسانیکه در قم تجمع کردند یکسری طلاب خودسر بودند و شعارهایشان هم هزینه‌زا بوده است.

به گزارش اعتماد آنلاین، او با اشاره به یکی از شعارها مبنی بر اینکه ” ای آنکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت”، گفت: اینکه مرگ آقای هاشمی را در این مقطع زیر سؤال ببرند و ابهام‌انگیزی کنند و به یکسری از شایعات مجدداً دامن بزنند کار دشمن است. این کار خدمت به اسلام و مسلمین نیست بلکه خیانت به کشور است.

این نماینده مجلس ادامه داد: بعد از توجیهات بسیار مبنی بر اینکه مرگ آقای هاشمی در استخر طبیعی بود ولی پلاکاردی بلند می‌کنند که ما با هرکسی که مشکلی داشته باشیم به استخر می‌بریم و خفه‌اش می‌کنیم. چرا با این افراد برخورد نمی‌شود؟ من می‌دانم که بسیاری از علمای قم هم با این کار مخالف بودند.

جعفر زاده تاکید کرد: این عده باید پاسخگوی عملکرد خودشان باشند و بعد هم بگویند که چرا در دولت احمدی‌نژاد سکوت می‌کردند والان چه اتفاقی افتاده که احساس تکلیف می‌کنند. در این مقطع که رهبر انقلاب توصیه می‌کند این دولت باید باشد و دولت را تقویت کنید من متوجه چرایی عملکرد این افراد نمی‌شوم.

او ادامه داد: این افراد یا نادانند و یا دانا هستند و تعمداً این اقدامات را انجام می‌دهند که در هر دو صورت باید جلوی آن‌ها گرفته شود.

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین، گفت: اگر این افراد مجاز هستند و تجمعات آزاد است این اجازه را به گروه‌های دیگر هم بدهند. آیا افراد دیگری می‌توانند چنین اقداماتی را انجام دهند؟ آیا اجازه می‌دهند گروه دیگری تجمعی علیه این‌ها داشته باشند. چرا این‌ها همیشه مجاز هستند تا شعارهای ساختارشکنانه بدهند. چرا این افراد تنها مجاز هستند که این‌قدر هزینه برای کشور ایجاد کنند.

جعفر زاده تاکید کرد: واقعاً این سؤالات را چه کسی می‌تواند جواب بدهد؟ چرا این‌قدر این‌ها آزاد هستند و هر کاری بخواهند می‌توانند در این کشور انجام دهند اما گروه‌های مختلف هیچ کاری نمی‌توانند انجام بدهند.

او گفت: متولیانی که مسئول اجرای قانون هستند، قانون را رعایت کنند. هیچ خلأ قانونی برای برخورد با این افراد وجود ندارد. من با هر تجمع و شعاری مخالف نیستم بلکه با شعار و تجمعی که برای نظام هزینه ایجاد می‌کند، مخالفم.

این نماینده مجلس ادامه داد: شاهد هستیم که در این چند روز چقدر رسانه‌های خارجی راجع به همین پلاکارد مطلب نوشتند تحت این عنوان که اعتراف به قتل هاشمی و بازهم سایر مسئولان را تهدید می‌کنند. چرا باید چنین هزینه‌ای را برای کشور ایجاد کنند؟

جعفر زاده گفت: این اقدامات قطعاً برخلاف منافع ملی است و این افراد چیزی به نام منافع ملی برایشان مهم نیست.

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.