پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Thursday, 2 April , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹ - 9 شعبان 1441
شناسه خبر : 40774
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵ | ارسال توسط :
فرزند آیت‌الله خوشوقت:

پدر گفت احمدی‌نژاد ما را فریب داد

در مجموع متدینین بسیاری از نامزدی آقای احمدی نژاد حمایت کردند و پدر هم یکی از آنها بود. اما اواسط دوره دوم آقای احمدی نژاد نظر پدر درباره احمدی نژاد عوض شد و البته به نظر من یک مقدار هم دیر این اتفاق افتاد.ایشان فرمودند من برداشتم این است که ایشان از اول همین بود و ما فریب خوردیم. بنی صدر هر چه بود لات نبود و رعایت ادب را می کرد.
پدر گفت احمدی‌نژاد ما را فریب داد
راه سوم: محمد حسین خوشوقت پسر ارشد مرحوم آیت‌الله عزیر خوشوقت می‌گوید: یگ روز به پدرگفتم: من تصورم این است که آقای احمدی‌نژاد بوی بنی صدر گرفته است. پدر سری تکان دادند و لبخندی زدند و فرمودند: بابا جان! بنی صدر هر چه بود لات نبود و رعایت ادب را می‌کرد…. وی ما را فریب داد.
محمدحسین خوشوقت پسر ارشد مرحوم آیت الله عزیر خوشوقت و مدیرکل مطبوعات و رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش چهارم گفت و گو با «پروژه تاریخ شفاهی ایران خبرگزاری جمهوری اسلامی» به مواردی از جمله نگرش آیت الله عزیز خوشوقت نسبت به محموداحمدی نژاد می پردازد.

 

در ادامه بخش هایی از این گفت و گو را می خوانید:

 

  • یک روز به پدرگفتم: من تصورم این است که آقای احمدی نژاد بوی بنی صدر گرفته است. پدر سری تکان دادند و لبخندی زدند و فرمودند: بابا جان! بنی صدر هر چه بود لات نبود و رعایت ادب را می کرد…. وی ما را فریب داد.

 

  • برخی آقایان حرف هایی را می شنوند و آنها را مورد بررسی عقلی هم قرار نمی دهند. شاید شدت ارادت مانع از این بررسی شده باشد.

 

  •  درباره نقل قولی که آقای سعیدی درباره تولد مقام معظم رهبری کرده بود با مرحوم پدر صحبت کردم. پدر خیلی خیلی ناراحت شدند و گفتند این حرف ها حرف های باطلی است و اصلا نباید زده شود. حالت استهزا نسبت به این مطلب داشتند که این حرف ها از کجا آمده است؟!
  • پدر به شدت مخالف خرافات بودند.

 

  • عزادار حسین(ع) برای کسی گریه می کند که خونش را در راه اسلام داده است پس چگونه چنین کسی می تواند تقوا را با گناه کردن لگدمال کند و سپس فکر کند با گریه گناهانش پاک می شود.

 

  • در مجموع متدینین بسیاری از نامزدی آقای احمدی نژاد حمایت کردند و پدر هم یکی از آنها بود. اما اواسط دوره دوم آقای احمدی نژاد نظر پدر درباره احمدی نژاد عوض شد و البته به نظر من یک مقدار هم دیر این اتفاق افتاد.ایشان فرمودند من برداشتم این است که ایشان از اول همین بود و ما فریب خوردیم. بنی صدر هر چه بود لات نبود و رعایت ادب را می کرد.

 

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.